03.jpg

Ziņas

Gada pedagogs 2019

Piektdien, 4.oktobrī,  Skolotāju dienas svinīgā pasākuma ietvaros Mārupes Kultūras namā jau piekto reizi pašvaldības izglītības iestāžu pedagogiem tika pasniegtas balvas izglītībā “Gada pedagogs 2019”. Tika sveikti 18 skolotāji astoņās nominācijās, kurus šim godpilnajam titulam izvirzījušas izglītības iestādes un skolēni.

Nominācijā „Gada pedagogs pirmsskolas izglītības programmā” balvu saņēma mūsu “Cielaviņu” grupas pirmsskolas izglītības skolotāja Laura Mihailova.

Laura ir aktīva, enerģiska un izpalīdzīga skolotāja un kolēģe, kura PII “Zeltrīti” strādā kopš 2016.gada.  Ar lielu iniciatīvu piedalās dažādu aktuālu vides jautājumu risināšanā, aizraujot arī bērnus, ir bērnudārza EKO padomes priekšsēdētāja. Labprāt ar bērniem dodas izzinošās un pētnieciskās pastaigās ārpus bērnudārza. Skolotāja Laura ar savu kolēģi bija viena no nedaudzajām skolotājām, kuras mēģināja savā grupā ieviest jauno kompetenču pieeju, realizēja kursos iegūtās idejas un pierādīja, ka arī mazie trīsgadnieki prot mācīties pašvadīti. Laurai ir ļoti labas angļu valodas zināšanas, tāpēc viņa meklē iespējas papildināt savas zināšanas un prasmes ārpus mūsu valsts robežām un nest arī PII Zeltrīti vārdu pasaulē. Kopš 2018.gada novembra Laura iesaistījusies vairākos Erasmus+ kursos un projektos. Laura ar nepacietību iegūtajās ierosmēs un idejās vēlas dalīties ar citām kolēģēm, kā arī realizēt tās savā pedagoģiskajā darbā. Brīvajā laikā aizraujas ar kokles spēlēšanu.

Vairāk par pasākumu: https://www.marupe.lv/lv/izglitiba/zinas/piekto-gadu-godinati-marupes-novada-izglitibas-iestazu-labakie-un-skolenu-miletakie-pedagogi