03.jpg

Ziņas

No aprīļa PII "Zeltrīti" izstāžu telpā un mājas lapas sadaļā apskatāma izstāde "Parsto lietu pārvērtības", kura tapusī šī mācību gada ekotēmas ietvaros. Skatīt Galerijas >

Publicēts PII "Zeltrīti" pašnovērtējuma ziņojums par 2020./2021.mācību gadu. Iestādes pašnovērtējuma ziņojumi pieejami šeit>

Lieli un mazi, balti un mazliet krāsaini, zīmēti, līmēti, veidoti pašu mazajām rociņām kopā ar skolotājām, draugiem un kopā ar ģimenēm, pat vesels sniegavīru ciems - tāda šogad mūsu izstāde "Sniegavīru parāde". Mazliet tikai žēl, ka joprojām to visu pilnā apjomā nevar aplūkot arī bērnu vecāki. Apskatiet mūsu foto Galerijas !

20.septembrī, Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē notika ikgadējā Ekoskolu apbalvojumu pasniegšana. Šogad 104 izglītības iestādes saņēma savu prestižo starptautisko Zaļo karogu. Arī mēs - “Zeltrīti” lepojamies, ka joprojām esam šo izglītības iestāžu vidū, saņemot savu piekto zaļo karogu!

Piektdien, 1.oktobrī,  Mārupes Kultūras namā svinīgā pasākumā tika pasniegtas gada balvas izglītībā “Gada pedagogs 2021”. Nominācijā „Gada pedagogs pirmsskolas izglītības programmā” balvu saņēma PII “Zeltrīti” izglītības psiholoģe Diāna Putniņa.

Zīmēti, aplicēti, lieli un mazi, no dabas materiāliem - spalvām, zariņiem un pat no akmeņiem veidoti, plaknē un 3 dimensijās radīti, Latvijā labi pazīstami putni - stārķi, pūces, baloži un citi, eksotiskie flamingo un kolobri, kā arī koši brīnumputni - visi salidojuši "Zeltrītos". No 10.maija izstāžu telpā apskatāma pavasara radošo darbu izstāde "Mans putns", kas tapusi gan bērniem čakli strādājot "Zeltrītos" kopā ar skolotājām un skolotāju palīgiem, gan mājās - pateicoties vecāku un bērnu izdomai, aizrautībai un kopā darboties priekam. 

Galerija skatāma šeit.

Marta beigās piedalījāmies starptautiskā virtuālā izstādē "Pavasara vēstneši" (Virtual Artwork Exhibition by Children from Preschool Education Institutions "Pavasario pranašai", ko rīkoja Lietuvas bērnudārzs „Boružėlė".

Aicinām visus no 5.10.2020.-15.03.2021. aktīvi iesaistīties makulatūras un bateriju vākšanas konkursos „TĪRAI LATVIJAI”,  lai kopīgi saudzētu un taupītu dabas resursus, veicinātu paradumu šķirot atkritumus un vienlaikus sacenstos ar citam Latvijas izglītības iestādēm par vērtīgam balvām! PII "Zeltrīti" jau 10. reizi piedalās SIA "Zaļā josta" akcijas-konkursos! 

Ar 2020.gada PII "Zeltrīti" pašnovērtējuma ziņojumu var iepazīties šeit. Izglītības iestāde katru gadu izstrādā pašnovērtējuma ziņojumu, kas ir pierādījumos balstīts izglītības iestādes darbības jomu apraksts un to vērtējums pēc noteiktiem vienotiem kritērijiem. Pašvērtējums kā metode sniedz informāciju arī par to, cik kvalitatīvi izglītības iestādē tiek organizēts un vadīts mācību un audzināšanas process. Tā ir iespēja izvērtēt izglītības iestādes darbības un izglītības programmas īstenošanas kvalitāti atbilstoši izglītības iestādes darbības jomām un noteikt iestādes turpmāko attīstību.