03.jpg

Pasākumi

Atvainojamies, ka šobrīd tehnisku iemeslu dēļ www.zeltriti.lv periodiski nedarbojas, kā arī nav iespējams ievietot attēlus un piesaistnes, piemēram, ēdienkartes PDF formātā. 

Lūdzu sekojiet aktualitātēm un notikumiem iestādē mūsu FB kontā https://www.facebook.com/PIIZeltriti/ Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

14.maijā izlaiduma grupu audzēkņus kopā ar ģimenēm gaidām uz tradicionālo "Ģmeņu sporta dienu"! 

Mīļi gaidīsim māmiņas, omītes un citus tuviniekus uz skaistajiem pavasara svētkiem -  Māmiņdienas pasākumiem: 7.maijā 9.30 – «Gulbīšiem», 17.00 – «Dzenīšiem», 8.maijā 9.30 – «Cīrulīšiem» ,16.30 – «Stārķīšiem», 9.Maijā 9.30 – «Zeltgalvīšiem», 16.30 – «Pūcītēm», 10.maijā 9.30 – «Zīlītēm», 16.00 – «Pupuķīšiem», un 17.00 – «Cielaviņām». Novēlam sirsnīgu Mātes dienu 12.maijā!

Piedalāmies Olimpiskā mēneša 2024 aktivitātēs, kuras norisināsies līdz 26. aprīlim un noslēgsies ar Olimpiskās dienas Vislatvijas kopīgo vingrojumu. Šogad dalībai Olimpiskajā dienā saņemti pieteikumi no 41 pašvaldības un reģistrētas 770 sportisko pasākumu norises vietas visā Latvijā, kurās piedalīsies aptuveni 150 000 dalībnieki.

Novēlam visiem priecīgas, saulainas un krāsainas Lieldienas!

19.martā PII "Zeltrīti" zālē 14 mūsu labākie dziedātāji pārbaudīja savas balstiņas un uzstāšanās prasmi tradicionālajā konkursā "Zeltrītu Cālis 2024". 

9.februārī tradicionāli piedalāmies Ekoskolu Silto džemperu dienā, kuras mērķis ir izglītot sabiedrību par klimata pārmaiņām un veicināt videi un klimatam draudzīgākus paradumus.

Vides izglītības fonds aicina ikvienu pievienoties kampaņai:
✔️ samazināt temperatūru telpās un uzvilkt siltāku džemperi
✔️veidot diskusijas, viktorīnas un citas aktivitātes saistībā ar klimata pārmaiņām
✔️sagatavot plakātus par klimatu un izvietot tos skolā, lai izglītotu skolas biedrus
 
Savas aktivitātes atspoguļosim savā FB kontā https://www.facebook.com/PIIZeltriti 

"Zeltrītu" putniņi svin savus Ziemassvētkus baltus un priecīgus, košus un darbīgus - kopā ar piparkūku vīriņiem, rūķiem, sniegpārsliņām un dažādiem meža iemītniekiem!