03.jpg

Pasākumi

Piektdien, 2.oktobrī,  Skolotāju dienas svinīgā pasākuma ietvaros Mārupes Kultūras namā pašvaldības izglītības iestāžu pedagogiem tika pasniegtas balvas izglītībā “Gada pedagogs 2020”. Pedagogus šim godpilnajam titulam izvirzīja izglītības iestādes un skolēni. Nominācijā „Gada pedagogs pirmsskolas izglītības programmā” balvu saņēma mūsu “Zeltgalvīšu” grupas pirmsskolas izglītības skolotāja Baiba Kvante, kura PII “Zeltrīti” strādā kopš iestādes atvēršanas.

Šo piektdien, 18.septembrī PII “Zeltrīti”, tāpat kā visā Latvijā, norisināsies tradicionālā “Olimpiskā diena 2020”, kas veltīta Starptautiskās Olimpiskās komitejas dibināšanai, popularizējot veselīgu dzīvesveidu un godīgas spēles principus. Mēs Olimpiskajās dienās piedalāmies jau kopš 2012.gada.

Lepojamies, ka jau ceturto reizi pēc kārtas Mārupes PII “ZeltrītI” iegūst Eoskolu prestižo Zaļo karogu! Zaļais Karogs ir Ekoskolu programmas simbols. Tas tiek piešķirts skolām, kuras ir parādījušas vislabāko sniegumu ,ieviešot Ekoskolu programmas prasības. 
pirmsskolas izglītības skolotājas(-us) (prof.kods 2342 01). Vairāk informācijas >Vakances
 
Šogad sagatavošanas grupas pirmsskolas gaitas PII "Zeltrīti" noslēgs ar mazliet savādāku izlaidumu - svinīgu pasākumu "Sveika, skola!":
- 17.06.2020. 10:00 svētkus svinēs "Dzenīšu" grupa un 6 "Stārķīšu" grupas absolventi,
- 18.06.2020. 10:00 "Strazdiņu" grupa,
- 19.06.2020. 10:00 "Zvirbulīšu" grupa.
Vēlam visiem absolventiem ar prieku uzsākt mācības skolā!
(Pasākumi notiks ievērojot pulcēšanās ierobežojumus.)

Mums šodien 10 gadiņi! Sūtam sirsnīgus sveicienus visiem, kas šo gadu laikā īsāku vai garāku laiku un pat visus 10 gadus pavadījis ar mums “Zeltrītos” – esošiem un bijušiem audzēkņiem, viņu vecākiem, kolēģiem, sadarbības partneriem pilnsabiedrībai ACANA un SIA “Aniva” un mūsu dibinātājam – Mārupes novada domei, draugiem tepat Latvijā vai tuvākās un tālākās ārvalstīs, kurus esam iepazinuši gan ciemojoties vienam pie otra, gan sadarbojoties dažādos projektos!

Paldies visiem, kuri bagātinājuši mūsu ikdienu gan ar skaistiem pārsteigumiem – koncertiem, izrādēm, mācībām noderīgām lietām, gan pieredzes skoliņām un meistarklasēm, gan sporta paraugdemonstrējumiem un daudz ko citu!

Kaut arī mūsu pirmo apaļo jubileju šobrīd valstī noteikto ierobežojumu dēļ nevarējām nosvinēt tā, kā bijām plānojuši, 1.jūnijā mazi brīnumi tomēr notika :) - klauni Bims, Bams un Boms  tikās ar  bērniem ZOOM platformā un katrai grupiņai atsevišķi ārā bija iespēja izspēlēt dažādas interesantas spēles un palaist svētku salūtu no ziepju burbuļiem. Lai visiem saulaina vasara un aizraujoši turpmākie kopīgā darba gadi!

Vairāk skatieties mūsu FB kontā https://www.facebook.com/PIIZeltriti 

Turpinot mūsu pagājušajā gadā iesākto tradīciju, janvāra mēnesī aicinām audzēkņus ar grupas biedriem un vecākiem spēlēt galda spēles. Šogad 1.stāva hallē no 20. līdz 31.janvārim piedāvājam izspēlēt mūsu pedagogu 12 gatavotās spēles Ekoskolu gada tēmas "Bioloģiskā daudzveidība" ietvaros.  

Lai Jaunajā gadā kopā mācām un mācāmies, kopā strādājam un svinam svētkus, kopā priecājamies un palīdzam pārvarēt bēdas, lai novērtējam draugus un iegūstam jaunus, lai sniedzam palīdzīgu roku tiem, kam vajadzīgs atbalsts, vienkārši - lai laimīgs 2020. gads!