03.jpg

Pasākumi

Februāris PII "Zeltrīti" ir Ekomēnesis. Mūsu gada tēma: transports. Plašāki vizuālie stāsti par to, kā izgudrojām divriteni, kā modelējam dažādu palīdzības dienestu auto, ko pētījām, uzzinājām un secinājām - mūsu FB lapā:

Vai var savienot ziemu ar vasaru? Turpinām izzināt pasauli un mācīties mēneša tēmas "Ceļojums apkārt pasaulei" ietvaros. Vairāk mūsu FB lapā: 

Šonedēļ PII "Zeltrīti" čakli gatavojas Lieldienu sagaidīšanai - visu nedēļu katrai grupai atsevišķi notiek sporta diena "Palīdzi zaķiem izkrāsot olu!" (skat. zemāk),  visi grupās iepazīs un atkārtos Lieldienu tradīcijas dziedot, ejot rotaļās, minot mīklas, zīmējot un krāsojot olas :)

9.februārī kā katru gadu piedalīsimies Silto džemperu dienas izaicinājumā! Kā ierasts šajā dienā runāsim par klimata izmaiņām, par to, ko varam darīt, lai tās samazinātu. Ja laika apstākļi atļaus, nodarbības notiks ārā. Kā mums gāja, varēsiet redzēt mūsuFacebook lapā :)

15. un 16.februārī ar dziesmām, rotaļām un kustību aktivitātēm sniegā atzīmējam Meteņus. Meteņi ir vieni no latviešu gadskārtu svētkiem, kas tradicionāli tiek svinēti februāra sākumā. Meteņi ir nosacīts viduspunkts starp ziemas un pavasara saulgriežiem, kas iezīmē ziemas beigu tuvošanos un pavasara tuvošanos, līdz ar to Meteņus var dēvēt arī par pavasara gaidīšanas svētkiem.

Vēlot mierpilnus un gaišus svētkus ģimenes lokā, visiem saviem audzēkņiem, viņu vecākiem un tuviniekiem, mūsu kolēģiem un sadarbības partneriem novēlam priecīgu, darbīgu, veselības pilnu Jauno 2021.gadu!

Sveicam visus Latvijas 102.dzimšanas dienā! Smelsimies spēku no mūsu bērniem šajā saspringtajā laikā - meklēsim un saskatīsim prieku ikdienā, mācīsimies kopā ar viņiem ik dienu ko jaunu, izbaudīsim sirsnību un mīlestību ģimenē, lai nākamos Latvijas svētkus atkal varētu svinēt visi kopā!
Kā mēs svinējām novembra svētkus - Mārtiņdienu, Lāčplēša dienu un Latvijas dibināšanas dienu savās grupiņās varat redzēt šeit. Priecīgus svētkus!

2020. gadā Rīcības dienas notiks no 2. - 8. novembrim.  Kopīgs sauklis šogad - "Labie darbi planētai!"

Latvijas Ekoskolas ik gadus piedalās nedēļu ilgā starptautiskā kampaņā ar mērķi uzrunāt sabiedrību, vērst uzmanību nozīmīgām vides problēmām un ikvienu rosināt uz rīcību, kas var palīdzēt šīs problēmas mazināt. Nedēļas laikā tiek organizēti dažādi izglītojoši un interaktīvi pasākumi, kuru mērķis ir piedāvāt risinājumus, kā iespējams iesaistīties globālās problēmas risināšanā ar vietēja mēroga rīcībām. 

Šogad Rīcības dienas veltītas labiem darbiem vides labā, kas ir gan paveikti līdz šim (labā prakse), gan tiks vēl paveikti (apņemšanās jaunajam m.g.), kas palīdz aktualizēt un risināt steidzamākās globālas vides problēmas. Aktivitātes šoreiz var veidot par jebkuru jūsu izglītības iestādei un kopienai aktuālu vides aizsardzības jautājumu, kas saistīti ar globāliem vides aizsardzības izaicinājumiem. Ieteicamie tematiskie virzieni: klimata pārmaiņas, bioloģiskās daudzveidības izzušana un aprites ekonomikas principu ieviešana mūsu ikdienā.
Vairāk lasiet  http://www.videsfonds.lv/lv/ekoskolu-r-c-bas-dienas

RD 2020 Zeltriti

Piektdien, 2.oktobrī,  Skolotāju dienas svinīgā pasākuma ietvaros Mārupes Kultūras namā pašvaldības izglītības iestāžu pedagogiem tika pasniegtas balvas izglītībā “Gada pedagogs 2020”. Pedagogus šim godpilnajam titulam izvirzīja izglītības iestādes un skolēni. Nominācijā „Gada pedagogs pirmsskolas izglītības programmā” balvu saņēma mūsu “Zeltgalvīšu” grupas pirmsskolas izglītības skolotāja Baiba Kvante, kura PII “Zeltrīti” strādā kopš iestādes atvēršanas.