01.jpg

Pasākumi

Mārupes novada PII "Zeltrīti" aicina darbā PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJUS(-as): uz pilnu slodzi 1 vakance uz nenoteiktu laiku, 1 vakance uz noteiktu laiku, uz nepilnu slodzi (20 stundas) 1 vakance uz nenoteiktu laiku, SKOLOTĀJA PALĪGU(-dzi): uz pilnu slodzi 1 vakance uz noteiktu ilgstošu laiku. Vairāk sadaļā VAKANCES >

PII “Zeltrīti” vēl gaišus, mierpilnus Ziemassvētkus! Lai Jaunais 2022.gads ļauj kā mūsu bērniem ieraudzīt brīnumus un prieku katrā darbā, ko darām!
PII "Zeltrīti" videosveiciens svētkos 

PII “Zeltrīti” kā visas Ekoskolas ik gadus piedalās starptautiskā kampaņā Ekoskolu Rīcības dienas - ar mērķi uzrunāt sabiedrību, vērst uzmanību nozīmīgām vides problēmām un ikvienu rosināt uz rīcību, kas var palīdzēt šīs problēmas mazināt. Rīcības dienu laikā  tiks organizētas dažādas izglītojošas un interaktīvas aktivitātes, uzsāktas praktiskas iniciatīvas, kuru mērķis ir piedāvāt risinājumus globālām vides problēmām, īstenojot vietēja mēroga rīcības. 

Šogad Rīcības dienas ieskandinājām  un īstenojam  Zaļos darbus Latvijai  no 15.- 28. novembrim.  Kopīgs Rīcību dienu sauklis sauklis šogad - "Īstais brīdis sākt…"

PII “Zeltrīti” ar savu aktivitāšu palīdzību vēlas iedvesmot un iedrošināt arī citus rīkoties un aizdomāties. Katram tās var būt pavisam vienkāršas, simboliskas aktivitātes - galvenais piedalīties!

 

PII "Zeltrīti" saime visus sveic Latvijas proklamēšanas dienā ????????, vēlot mierpilnus svētkus un veselību! Lai katrā mājā svētki ienāk ar tādu pašu prieku un gaišumu, kā mūsu pirmssvētku nedēļā svinot Mārtiņdienu, Lāčplēša dienu un Latvijas dzimšanas dienu!

Foto: https://www.facebook.com/PIIZeltriti/posts/1128055880933825

Neatņemama mūsu Ekoskolas aktivitāte ir piedalīšanās "Outdoor Classrom Day" jeb Āra izglītības dienā. Šogad to atzīmēja 4.novembrī. Šīs dienas mērķis ir pēc iespējas vairāk laika pavadīt ārā svaigā gaisā, kas labvēlīgi ietekmē bērnu veselību, labklājību un attīstību. Taču mēs cenšamies to darīt katru nedēļu. Laiks, ko bērni pavada brīvā dabā, padara viņus priecīgākus un veselīgākus - tāpēc izmantosim to! 

Foto: Āra izglītības diena https://www.facebook.com/PIIZeltriti/posts/1120799668326113

Ikdienas āra modarbības

https://www.facebook.com/PIIZeltriti/posts/1116164888789591

https://www.facebook.com/PIIZeltriti/posts/1116185442120869

PII "Zeltrīti" bērni grib būt kustīgi un veselīgi! Jau 12-to gadu sporta skolotājas Evitas Bērziņas vadībā labprāt aktīvi iesaistāmies dažādās sporta aktivitātēs, nereti pat starptautiska mēroga sporta dienās un kampaņās. Arī šogad turpināsim savas labās tradīcijas un Eiropas sporta nedēļā ne tikai aktīvi skaitām apļus, ko esam nobraukuši ar skrejriteņiem ap mūsu ēku, bet esam pieteikušies arī Eiropas skolu sporta dienai.

Atkal klāt 1.septembris - mazie Zeltrītu putnēni pēc košās vasaras salido atpakaļ otrajās mājās, lai visa mācību gada garumā ritinātu kopā darbošanās prieka kamolīti - pilnu ar pārsteigumiem, zināšanām, eksperimentiem, brīnumiem, draudzību un daudz ko citu. Pirmajā mācību gada dienā katra grupiņa atsevišķi noskatījās videosveicienu no mūzikas skolotājām un svinīgi uzsāka jauno darba gadu. Šodien pirmoreiz mūsu PII savas bērnudārza gaitas sāka 34 mazie mārupieši, kuriem no 1.oktobra pievienosies vēl 38 jaunākā vecuma audzēkņi. Veiksmīgu jauno 2021./2022.mācību gadu!

Mūsu iestāde no 1-4. jūnijam piedalīsies Latvijas Tautas sporta asociācijas pasākumā "Eiropas jūdze." Mērķis ir popularizēt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu pirmsskolas bērnu vidū. Tādēļ šajā nedeļā bērniem sporta nodarbības būs jāveic 1 jūdze, kas ir 1,609 km jeb 6 apļi apkārt dārziņam. Distanci var veikt ejot, skrienot vai ar skrejriteni.